User blogs

هتل پنتهاوس اند هاستل ارمنستان   سه ستاره

هتل پنتهاوس اند هاستل ارمنستان


هتل پنتهاوس اند هاستل ارمنستان در مرکز مد یعنی شهر ایروان ارمنستان قرار گرفته است . هتل با مجتمع آبشار تاریخی و خانه اپرا فقط پنج دقیقه فاصله دارد . هتل دارای اشپزخانه ای مجهز و اینترنت رایگان می باشد. میهمانان عزیز از میان اتاقهای خصوصی و مشترک اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنند . اتاقها به چیدمانی ساده مبلمان شده اند و دارای فن , سیستم گرمایشی و حمام می باشد . هر روز صبح می توانید صبحانه ای به سبک ارمنی میل کنید . میهمانان و مسافران عزیز تور ارمنستان می توانند غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند. فقط با 15 دقیقه پیاده روی می توانید به میدان تاریخی جمهوری برسید . هتل امکانات اتوکشی و لباسشویی و لاندری نیز دارد . هتل دارای استخر و کتابخانه نیز می باشد. اینترنت به صورت رایگان می باشد .

تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل رجینه ارمنستان سه ستاره

hotel Regineh armenia


هتل رجینه ارمنستان فقط 20 دقیقه رانندگی تا فرودگاه زوارتونز فاصله دارد . هتل اتاقهایی با مناظر زیبا از کوه های آرارات دارد . هتل دارای استخر رو باز و مرکز سلامت و تناسب اندام نیز دارد. رستوران رجینه ارمنستان مجموعه ای از غذاهای متنوع اروپایی و مخصوص منطقه ایروان می باشد . بوفه هتل ارائه صبحانه را تدارک می بیند . اکثر اتاقها دارای تهویه مطبوع و تلویزیون دارای شبکه های ماهواره ای می باشد . اتاقها دارای میز کار و اینترنت می باشند و بعضی از اتاقها دارای بالکن و اتاق نشیمن می باشند . میهمانان و مسافران تور ارمنستان می توانند در فضای آزاد تراس روزنامه مورد علاقه خود را بخوانند و یا در استخر و هوای پاک استراحت بکنند . لابی هتل از سنگ مرمر استفاده شده و یک پیانو بزرگ و زیبا در لابی هتل وجود دارد . گالری هنر و خانه اپرای ایروان فقط 5 کیلومتر با هتل رجینه ارمنستان فاصله دارد  و مسجد زیبای کبود 800 متر از گالری دورتر می باشد.

تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل 14ت فلور ارمنستان  سه ستناره


هتل 14ت فلور ارمنستان هتلی بسیار تمییز و مرتب می باشد و با فضایی آرام و دلنشین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران تور ارمنستان می باشد. اتاقهای هتل مجهز به سيستم تهويه هوای مطبوع هستند. شيشه هاي اتاقها دوجداره می باشند و محیطی کاملا آرام را برای عزیزان فراهم کرده اند. خشکشویی و لباسشویی و اتوشویی نیز در هتل وجود دارد که میتوانید در طول اقامت خود نیز آراسته و مرتب باشید. هتل نیز امکان کرایه اتومبیل نیز وجود دارد.

تور ارمنستان پاییز 95

تور ارمنستان آبان 95

تور ارمنستان آذر 95


هتل 14ت فلور ارمنستان


هتل باس ارمنستان  سه ستارهhotel bass armenia
هتل باس ارمنستان هتلی تمییز و مرتب می باشد که دارای امکانات رفاهی مانند : ماساژ ، سونا ، استخر سر پوشیده است. اتاق جلسه کاملا تجهیز شده در هتل مهیا شده است. هتل باس ارمنستان کتابخانه ای دارد که علاقه مندان به کتاب میتوانند زمانی را در کتابخانه داشته باشند. ترانسفر فرودگاه هم به در خواست مسافرین تور ارمنستان می باشد. رستوران هتل باس ارمنستان با انواع غذاهای لذیذ از میهمانان خود پذیرایی می کند از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد. همچنین هتل دارای امکانات خشکشویی و اتوکشی نیز هست که می توانید در طول اقامت خود نیز آراسته و مرتب باشید و فروشگاهی دارد که می توانید مایحتاج و هدایا و سوغاتی نیز تهیه کنید.تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل هاوس ارمنستان

hotel house armenia


هتل هاوس ارمنستان هتلی تمییز و مرتب می باشد که بسیار مناسب برای اقامت خانواده ها می باشد . هتل دارای استخر رو باز و استخر سر پوشیده برای فصلهای مختلف می باشد. همچنین هتل دارای لباسشویی و خشکشویی می باشد که می توانید در طول اقامت خود نیز آراسته و مرتب باشید. هتل هاوس ارمنستان باغی زیبا دارد که مکان خوبی برای استراحت و کسب آرامش می باشد. رستوران هتل مکان مناسبی برای بعد از یک روز گردش و خستگی مسافران تور ارمنستان می باشد تا بتوانید از غذاهای متنوع و لذیذ هتل میل کنید و لذت ببرید.

تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل والنسیا ارمنستان

hotel valensia armenia


هتل والنسیا ارمنستان هتلی تمییز و مکانی مناسب برای میهمانان و مسافران می باشد که اقامتی همراه با آرامش را می توانند تجربه کنند هتل والنسیا ارمنستان دارای خدمات ماساژ می باشد که مسافرین عزیز می توانند استفاده کنند و لذت ببرند. هتل دارای اتاق جلسه مجهز مي باشد. هتل والنسیا ارمنستان باغی برای خود دارد که مکانی برای کسب آرامش و استراحت می باشد. در هتل والنسیا ارمنستان آرایشگاهی وجود دارد که می توانید در مدت اقامت هم آراسته باشید.  رستوران هتل والنسیا ارمنستان مکانی است که بعد از یک گردش و روز کاری آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران عزیز تور ارمنستان با انواع غذاهای متنوع و لذیذ می باشد.


hotel valensia armenia

تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل اربونی ارمنستان سه ستارهhotel erebuni ermenia
 هتل اربونی ارمنستان هتلی دلنشین در مرکز تجاری شهر ایروان قرار گرفته است و مراکزی مانند : موزه ملی و ساختمان اپرا ایروان و دیگر اماکن دیدنی فرهنگیارمنستان وجود دارد که هتل با این مراکز به قدری نزدیک می باشد که می توانید پیاده به این مراکز بروید. هتل اربونی ارمنستان دارای 36 اتاق می باشد که همگی به اینترنت , تهویه مطبوع , مینی بار , تلویزیون دارای شبکه های ماهواره ای و همچنین سشوار می باشد که البته اینترنت دارای هزینه ای مجزا می باشد. در قسمتهای مختلف هتل دسترسی به اینترنت به صورت رایگان می باشد. هتل اربونی یک رستوران با انواع غذاهای متنوع و لذیذ نیز دارد که می توانید در طول اقامت خود از این غذاهای تجربه کنید و لذت ببرید. همچنین هتل اربونی ارمنستان دارای لباسشویی و خشکشویی نیز می باشد . صرافی و دستگاه خود پرداز نیز هتل دارد که در مدت زمان کمی می توانید کارهای بانکی و مبادلات ارزی خود را انجام دهید.تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل هرازدان ارمنستان سه ستاره

hotel harazdan armenia


هتل هرازدان ارمنستان امکانات رفاهی بسیاری مانند : استخر روباز , ایوان ویژه حمام آفتاب , داشتن زمین بازی ویژه کودکان. صرافی در هتل وجود دارد که مسافران و میهمانان عزیز می توانند در کمترین زمان ممکن مبادلات ارزی خود را انجام دهند. هتل هرازدان ارمنستان اتاق جلسه مجهز نیز برای خود دارد. هتل باغ زیبای نیز دارد که می توانید اوقاتی را با آرامش سپری کنید. ميهمانان و مسافران تور ارمنستان فعالیتهایی مانند بیلیارد که در هتل وجود دارد را نیز برای خود داشته باشند. بعد از یک گردش و تفریح در طول روز می توانید در رستوران هتل به استراحت بپردازید و از غذاهای متنوع و لذیذ هتل هرازدان لذت ببرید . هتل هرازدان ارمنستان دارای لباسشویی , خشکشویی و اتوشویی نیز می باشد که می توانید در طول اقامت خود نیز آراسته و مرتب باشید.

تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل رویال پالاس ایروان ارمنستانسه ستاره

hotel royal palac iravan armenia


هتل رویال پالاس ایروان ارمنستان در منطقه ای آرام و دلنشین قرار گرفته است و  تا مرکز شهر  با اتومبیل فقط 10 دقیقه فاصله دارد . هتل رویال پالاس ایروان ارمنستان به خاطر اینکه از شهر دور می باشد دارای فضایی بسیار آرام و و اقامتی آرامش بخش را برای مسافران و میهمانان خود تدارک دیده است .  هتل رویال پالاس ایروان ارمنستان امکاناتی مانند رستوران، مركز آبگرم و سلامت،‌ مركز تجاري،‌ اينترنت رايگان و امکاناتی که هتل را در کیفیت بسیار خوبی قرار می دهد تا بتواند به نحوی مطلوب از مسافران و میهمانان تور ارمنستان پذیرایی نماید.

تور ارمنستان پاییز 95
تور ارمنستان آبان 95
تور ارمنستان آذر 95

هتل آکواتک ایروان ارمنستان سه ستاره

hotel akua iravan armanestan

هتل آکواتک ایروان ارمنستان هتلی تمییز و با طراحی ساده می باشد که مکانی مناسب برای استراحت خانواده ها می باشد . رستوران هتل با انواع غذاهای خوشمزه و متنوع از میهمانان و مسافران خود پذیرایی می کند . هتل آکواتک ایروان ارمنستان دارای مرکز ماساژ , سونا , حمام ترکی و بخار , استخر رو باز و سرپوشیده , مرکز و سالن بدنسازی می باشد. هتل دارای خشکشویی و لباسشویی و اتوکشی هم می باشد که می توانید در طول اقامت نیز مرتب و آراسته باشید. همچنین رستوران هتل دارای منو رژیمی می باشد که میهمانانی که برنامه رژیمی دارند نیز در طول سفر خود برنامه تغذیه و رژیم خود را حفظ کنند . هتل آکواتک ایروان ارمنستان فروشگاهی دارد که می توانید مایحتاج خود را از این فروشگاه تهیه کنید.

تور ارمنستان پاییز 95

تور ارمنستان آبان 95

تور ارمنستان آذر 95

Pages: 1 2 3 »

Blogs

هتل پنتهاوس اند هاستل ارمنستان هتل پنتهاوس اند... more
netturkey · Yesterday, 03:33AM
هتل رجینه ارمنستان هتل رجینه ارمنستان فقط 20 دقی... more
netturkey · Yesterday, 03:29AM
هتل 14ت فلور ارمنستان هتل 14ت فلور ارمنستان هتل... more
netturkey · Yesterday, 03:25AM

Forum Topics

Would you also agree that the people must be... More
Christopher Brown · Nov 3 '13
revised 6/30/13Bill of Rights for Voting... More
Marcia · Oct 7 '13
And proposed amendments, or the issues they... More
Christopher Brown · Aug 8 '13
19 Questions AnsweredText By Bill Walker,... More
Dan · Jun 9 '13
Article V of the U.S. Constitution
THE CONGRESS … ON THE APPLICATION OF THE LEGISLATURES OF TWO THIRDS OF THE SEVERAL STATES,
SHALL CALL A CONVENTION FOR PROPOSING AMENDMENTS …